GINA KAZLAUSKAITĖ

Vokalo mokytoja

Baigusi Vytauto Žemkalnio gimnaziją gimtajame Panevėžyje 2010-aisiais ji įstojo į Vilniaus Kolegiją, populiariosios muzikos specialybę, kurią baigusi ji sėkmingai siekia atlikėjos karjeros, kuria savo muziką bei yra daugelio kolektyvų narė. 2012 m. Gina laimėjo Grand PRIX tarptautiniame džiazo konkurse “Jazz Voices”. Pedagoginį darbą Gina įvardija kaip itin išskirtinę ir daug džiaugsmo suteikiančią specialybę, kurioje kasdien pats augi, mokaisi bei tobulėji.

“Kiekvienas mokinys – unikalus, turintis savo istoriją, charakterį, problemas bei baimes, tad bene įdomiausia mokytojo darbo dalis – išmokti prisitaikyti, atskleisti geriausias bei išskirtines žmogaus savybes, išryškinti jo individualumą, padėti juo patikėti ir džiaugtis savo unikalumu. Tai – nuolat stebinanti, auginanti bei pilna šilumos ir atsidavimo kelionė, kasdien praturtinanti teigiamomis emocijomis”.

Šiuo metu Gina studijuoja džiazo magistrą Muzikos ir teatro akademijoje.