APIE MUS

Artūro Noviko džiazo mokykloje pagrindinis dėmesys skiriamas vokalinių ansamblių džiazinio dainavimo subtilybėms.

Mūsų draugiškas ir profesionalus mokytojų kolektyvas mokina vokalinio džiazo, solfedžio bei groti muzikiniu instrumentu. Mokome tiek vaikus nuo 3-jų metų, tiek suaugusiuosius.

Rinktinis mokyklos ansamblis himnui pasiruošęs

Buvo nuostabu!

kokie jus cia visi grazus

17.09.10.

Artūro Noviko Džiazo mokykla
Su "Jazz Island" į Šanchajų ... See MoreSee Less
Su Jazz Island į Šanchajų

Sėkmės!!!!!

Sėkmės, puikių rezultatų bei nuostabių akimirkų! ❤ galit ir į Indoneziją užsukt, visgi pakeliui 😉😎

Saugios kelionės ir gražių įspūdžių!

Geros keliones

gero skrydžio, smagių koncertų

Sėkmės mielieji!!!

+ View more comments

Šaunuolis Dovydas 👍

Linksmi! : )

Ir aiškiai taria žodžius! : )

Myliu 🙂

Do šaunuolis 😉

+ View more comments

Prieš koncertą Kudirkos aikštėje vyksta posėdis

MŪSŲ MOKYKLA

MOKYTOJAI

Mūsų mokytojai patyrę, turintys muzikinį išsilavinimą, kai kurie baigę  mokslus užsienyje. Kviečiame mokintis dainuoti draugiškoje ir nuoširdžioje aplinkoje.

KAIP MES DIRBAME

MOKYMOSI PROGRAMA

Tam kad tobulėtume dainavime, mokiname solfedžio – natų skaitymo. Savo mokiniams galime pasiūlyti labai platų natų ir kūrinių asortimentą.

KONCERTINĖ VEIKLA

Suteiksime Jums galimybę konsertuoti. Konsertai suteikia pasitikėjimo savimi, įkvepia dainuoti, keliauti ir pažinti muziką. O „Jazz Island“ kolektyvas, užaugęs pas mus, keliauja  po visą pasaulį. Jau aplankėm net tokią egzotinę šalį kaip Kiniją.

PARTNERIAI

MOKYKLOS ISTORIJA

MŪSŲ MOKYTOJAI

ADMINISTRACIJA

PROGRAMOS

IKIMOKYKLINUKŲ PROGRAMA

Kviečiame 3-6 metų vaikučius apsilankyti atrankoje, jei jūs už gyvą garsą, profesionalų ir rimtą požiūrį į vaikų mokymą dainuoti. Vokaliniame ansamblyje vaikučius išmokinsime dainuoti džiazą ir kitus žanrus. Dainuoti norintys vaikai kviečiami į atranką jau dabar, o mokytis kartu pradėsime nuo rugsėjo pradžios.

PAGRINDINĖ MOKYKLOS PROGRAMA

SOLISTŲ PROGRAMA

FORTEPIJONO KLASĖ

GITAROS KLASĖ

DŽIAZO STUDIJOS PROGRAMA

Tai individualūs ir grupiniai užsiėmimai visiems norintiems išmokti dainuoti. Džiazo studijoje laukiami visi tie, kurie niekada nesimokė muzikos ar mokėsi jos labai nedaug, bet turi didžiulį norą dainuoti. Nesvarbu kiek Jums metų – jei norite patobulinti savo vokalinius gebėjimus, kad galėtumėte smagiai dainuoti draugų būryje ar karaoke – ateikite į džiazo studiją.

„JAZZ ISLAND“ KOLEKTYVAS

„Jazz Island“ yra profesionalus kolektyvas, daugiabalse a cappella dainuojantis įvairaus žanro muziką. Kolektyvas intensyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje ir yra pelnęs daugybę apdovanimų. Daugiau apie Jazz Island pasiskaityti ir pasiklausyti, galite www.jazzisland.lt

PRIĖMIMAS

Siūlome individualias pamokas bei mokymo programas grupėse.

Laukiame mažųjų nuo 4 metų, muzikalių pradinukų, muzikos mokyklas pabaigusių jaunuolių – visų, norinčių dainuoti ir muzikuoti.
Vaikai ugdomi skirtingose amžiaus grupėse. Visi mokosi solfedžio, kad gebėtų skaityti iš natų. Norintys išmokti groti pasirenka pianino, fleitos, saksofono, gitaros ar kito instrumento pamokas.
Dėl priėmimo skambinkite mokyklos administracijos telefonu +370 601 82547

Artūro Noviko Džiazo Mokykla

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“

Klaipėdos g. 6 (3 aukštas), LT- 01117 Vilnius

Tel.: +370 612 73531

El. paštas: info@dziazomokykla.lt

KONTAKTAI

Susisiekite. Mums malonu susipažinti.

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“
Klaipėdos g. 6 (3 aukštas), LT- 01117 Vilnius
Tel.: +370 601 82547; +370 612 73531
El. paštas: info@dziazomokykla.lt

ATVYKIMAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet.

PARKAVIMAS