LINA ŠARKIENĖ

Vokalo mokytoja

Vokalo mokytoja Lina Šarkienė Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje baigė chorinio dirigavimo specialybę. 1985-1990 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje profesoriaus A. Jozėno klasėje įgijo chorinio dirigavimo specialybės magistro laipsnį. 1994 metais išsikėlusi gyventi į Kauną, Lina tapo Kauno valstybinio choro artiste. Kiek vėliau pradėjo dirbti ir Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykloje „Varpelis“, vokalo pedagoge ir akompaniatore. 2002 metais įgijo vyriausio koncertmeisterio kvalifikaciją. 2006 metais gyvenimo vingiai ją sugrąžino į Vilnių, kur patobulinusi vokalo įgūdžius pradėjo dirbti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro chore. Šiuo laikotarpiu Lina pradėjo tęsti ir savo pedagoginę karjerą Artūro Noviko džiazo mokykloje. Su mokyklos vaikų vokaliniu ansambliu „Džiaziukai“ aktyviai pradėjo dalyvauti įvairiuose renginiuose bei konkursuose. 2014 m., III respublikiniame jaunųjų choro dirigentų ir vokalinių ansamblių konkurse, kuris vyko Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, laimėjo I –ąją vietą. 2015 m. Vokalinės muzikos konkurse „Young voices“ – I vietą. Tais pačiais metais, II-ajame respublikiniame vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse-festivalyje „Garsų sūkury“, vykusiame Ukmergės meno mokykloje, užėmė I-ąją vietą. Aktyvi pedagogė su „Džiaziukais“ dalyvavo ir labdaros-paramos akcijoje „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“, o 2016 m. tapo „Dainų dainelės“ laureatais.