MARTYNAS VILPIŠAUSKAS

Vokalo mokytojas

Martynas Vilpišauskas dainininko karjerą pradėjo A. Noviko mokykloje. Keturiolikmetis vaikinas į pamokas pas Artūrą Noviką važinėdavo iš Kauno. Vėliau baigė bakalauro studijas Londono Guildhall School of Music and Drama akademijoje, bei kompozicijos Magistro laipsni įgijo Hertfordshiro Universitete, Anglijoje. Jungtinėje Karalystėje vadovavo keliems skirtingiems chorams bei dainavo a cappella muzikos ansamblyje VIVE, kuris laimėjo prestižinį „Ward Swingle“ apdovanojimą bei pasirodė BBC televizijoje. Šiuo metu Lietuvoje mūsų mokykloje dirba vokalo ir improvizacijos mokytoju. Martynas taip pat vadovauja tautinių šokių ansamblio VINGIS vokalo kolektyvui, turi savo vokalinę grupę “SingPhonics” bei dalyvauja įvairiuose elektroninės muzikos projektuose.