VAIDA SUCHOCKAITĖ

Administratorė

Vaida Suchockaite užaugo skambant gitaros garsams ir tėčio dainoms. Nuo šešerių metų pradėjo groti pianinu. Vilkaviškio muzikos mokykloje baigė fortepijono klasę. Toliau studijavo Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, kur įgijo fortepijono mokytojos ir koncertmeisterės specialybę. Iš karto po studijų pradėjo dirbti Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijoje (tuomet vadinosi Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškojo kultūros centro vidurinė-muzikos mokykla) fortepijono mokytoja ir koncertmeistere. Po ketverių metų išsikėlė gyventi į Kauną. Kaune Vaida dirbo įvairių meno kolektyvų akompaniatore įvairiose bendrojo ir pradinio lavinimo mokyklose, turėjo mokinių, norinčių išmokti groti pianinu. Norėdama išbandyti save kitoje srityje, Vaida įstojo į Vytauto didžiojo universitetą Kaune. Ten Ekonomikos fakultete kelerius metus studijavo verslo administravimo specialybę. Kiek vėliau, išsikėlusi iš Kauno, neakivaizdžiai mokėsi Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar LEU), socialinės komunikacijos institute, socialinės pedagogikos specialybės.

Šiuo metu Vaida savo plačia šypsena pasitinka visus užsukusius į džiazo mokyklą. O jei kam liūdna (ar ne visai pamokai pasiruošta) – Vaida visada pasistengs padėti.