EDGAR SABILO

Fortepijono mokytojas

Edgar Sabilo mūsų mokyklos fortepijono mokytojas. Profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis kone dvidešimt metų, muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje, studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Gnesino Akademijoje. Studijuodamas tobulinosi Grioningeno Muzikos akademijoje Olandijoje. Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu, tarp jų – “Muzika be sienų” Druskininkuose 2005 m. bei “Mir Dzaza” Rostov na Donu 2014. Subūręs tarptautinį kvartetą 2016 m. “Edgar Sabilo International Quartet” koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais A. Isojan, D. Rudis, E. Kanevičius, V. Nivinskas, M. Vadoklis ir kt., aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.