APIE MUS

 Mūsų mokykloje mokosi beveik 300 mokinių nuo ketverių metų iki pilnametystės. Jie mokosi dainuoti vokaliniame ansamblyje ir kitų muzikinių gudrybių, kad džiugintų pasaulį daugiabalse a cappella, vokalinėmis džiazo interpretacijomis ir muzikos pajautimu.

Profesionalūs mokytojai, unikali muzikos mokymo metodika, nuoseklus darbas, darbštūs mokiniai ir žiūrovų ovacijos – tokie mes Artūro Noviko džiazo mokykloje.

MŪSŲ MOKYKLA

MOKYTOJAI

Mūsų mokykloje dirba profesionalūs mokytojai, turintys Lietuvoje ir užsienyje įgytą muzikinį išsilavinimą, pedagoginę patirtį, mylintys vaikus ir muziką.

KAIP MES DIRBAME

Džiazo mokykloje dirbame vadovaudamiesi savo unikalia metodika, kurta Artūro Noviko. Ji apima a) muzikinį raštą – solfedžio mokymą ir džiazo istoriją, b) ansamblinį dainavimą, c) improvizaciją.

MOKYMOSI PROGRAMA

Mūsų mokykloje mokosi įvairaus amžiaus vaikai, todėl pritaikėme specialiai jiems skirtas programas. Raginame pradėti mokytis muzikos septynerių metų ar anksčiau pagal pagrindinę mokyklos programą, tačiau turime sprendimą ir paaugliams, kuriems mūza prabudo vėliau. Mūsų mokykloje dainuoti mokosi taip pat ir suaugę, mūsų mokinių tėvai.
Mokslo metai Džiazo mokykloje trunka 10 mėnesių.

KONCERTINĖ VEIKLA

Mūsų mokykloje darbas organizuojamas taip, kad visi mokiniai koncertuotų, nes tai labai svarbi ugdymo dalis. Koncertuose vaikai išmoksta sceninio elgesio, dainavimo su mikrofonu, disciplinos ir net punktualumo. Paprastai organizuojame Kalėdinius ir vasaros koncertus, kuriuose pasirodo visi mūsų mokiniai, tačiau mūsų mokiniai taip pat yra dažnai kviečiami koncertuoti ir įvairiose kitose Lietuvos ir net viso pasaulio vietose.

PARTNERIAI

Džiazo mokykla jau daug metų bendradarbiauja su Nacionaline filharmonija, Vilniaus edukologijos universitetu, Vilniaus kolegijos menų fakultetu, Naujosios Vilnios muzikos mokykla.

MOKYKLOS ISTORIJA

Artūras Novikas kartu su savo žmona Jurga Novikiene mokyklą įkūrė 2004 m. nusprendę puoselėti jiems svarbius principus: dainuoti tik gyvai, į muzikos mokymą žiūrėti atsakingai, su vaikais ne tik sunkiai dirbti, bet ir kartu smagiai leisti laiką, parodyti jiems muzikos grožį, leisti jiems pajusti malonumą ir uždegti meile a cappellai.
Mokyklos kolektyvai yra pelnę geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėję „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos “Auksinio disko” apdovanojimus. Mūsų mokiniai ne kartą yra tapę “Dainų dainelės” laureatais, o net du mokyklos kolektyvai 2014 m. laimėjo aukso medalius Pasaulio chorų olimpiadoje.

MŪSŲ MOKYTOJAI

MŪSŲ MOKYTOJAI

MŪSŲ MOKYTOJAI

ADMINISTRACIJA

ADMINISTRACIJA

ADMINISTRACIJA

JURGA NOVIKIENĖ

MOKYKLOS VADOVĖ

RŪTA ANDRIŪNIENĖ

FINANSININKĖ

PROGRAMOS

PROGRAMOS

PROGRAMOS

PAGRINDINĖ MOKYKLOS PROGRAMA

Džiazo mokyklą priimami muzikai gabūs mokyklinio amžiaus vaikai. Muzikiniai gebėjimai patikrinami stojamojo egzamino metu. Tuo atveju, jei į mokyklą stoja vaikas, kuris anksčiau jau yra kažkur mokęsis muzikos, stojamojo egzamino metu įvertinę jo gebėjimus bei sukauptas žinias, priimame į jo gebėjimus atitinkančią aukštesnę mokyklos klasę ir atitinkamą vokalinį ansamblį. Mokslo metai mokykloje trunka 10 mėnesių. Pamokos 1-4 klasių mokiniams vyksta 2 kartus per savaitę (po dvi pamokas iškart, tai yra 4 savaitinės pamokos), pamokos 4-7 klasių mokiniams vyksta 3 kartus per savaitė (po dvi pamokas iškart, tai yra 6 savaitinės pamokos).

Kiekvienų mokslo metų pabaigoje 1-7 klasių mokiniai laiko solfedžio, muzikos teorijos, dainavimo, o nuo 4 klasės ir improvizacijos egzaminus. Egzamino rezultatai nulemia ar mokinys yra perkeliamas į aukštesnę mokyklos klasę, ar rekomenduojame rinktis dainavimą džiazo studijoje.

Mokykloje dirbame pagal septynerių metų programą, vadovaudamiesi savo unikalia metodika, kurtą Artūro Noviko. Pamokos vyksta pagal kruopščiai sudarytą planą. Naudojant specialius pratimus, lavinamas balsas, mokomasi muzikinio rašto ir natų skaitymo iš lapo, muzikos teorijos, džiazo stilistikos pagrindų, pradedant swingo ritmu ir kitais. Ypatingas dėmesys yra skiriamas intonavimui, daugiabalsiam dainavimui acapella stiliumi, improvizacijai. Pagrindiniai šios metodikos uždaviniai yra išmokyti vaikus laisvai dainuoti iš natų, ir suprasti atliekamą muziką, gebėti savarankiškai mokytis partijas, išmokti klausytis ir girdėti save sąskambyje su kitais ansamblio nariais ir jausti atsakomybę už bendrą skambesį.

Turime unikalų repertuarą. Didžiąją dalį dainų vaikams kuria Artūras Novikas. Atliekame ir džiazo standartus bei populiarias dainas, bet didelį dėmesį kreipiame į tai, kad atliekami kūriniai turėtų meninę vertę ir ugdytų moksleivių skonį. Taip pat svarbu, kad atliekami kūriniai atitiktų vaikų amžiaus tarpsnį. Daug dėmesio skiriame scenos judesiui ir sceniniam kostiumui. Taip ugdome pagarbą scenai, koncertuose klausome vieni kitų.

Mokykloje per mokslo metus surengiame du koncertus, bet dažnai esame kviečiami dainuoti Vilniaus miesto, kitų muzikos mokyklų rengiamuose, koncertuojame Prezidentūroje, Viliaus rotušėje, Valdovų rūmuose ir kitose scenose.

Baigę septynias mokyklos klases, mokiniai tęsia mokslus dainuodami vokaliniame ansamblyje, toliau tobulina vokalą bei gebėdami atlikti vis sudėtingesnes daugiabalses aranžuotes ir laisvai improvizuoti, plečia savo koncertinį acapella repertuarą ir aktyviai koncertuoja, dalyvauja konkursuose, vyksta gastrolių į kitus miestus ir užsienio šalis.

Gabiausi vyresnių klasių moksleiviai yra kviečiami dainuoti vokaliniame ansamblyje „Jazz Island“.

DŽIAZO STUDIJOS PROGRAMA

Visiems, norintiems linksmai muzikuoti ir turintiems tam gebėjimų, siūlome mokytis mūsų mokyklos džiazo studijoje. Mokantis studijoje, mokymo programa nustatoma pagal individualius gebėjimus ir poreikius.

Džiazo studijoje yra:
· Ansamblinio dainavimo pamokos;

– 4-6 metų vaikams. Pamokų metu vaikai mokosi dainuoti grupėse, gražiai ir ritmiškai judėti, susipažįsta su natomis, klausosi muzikos ir žaidžia muzikinius žaidimus. Ikimokyklinukų repertuarą sudaro specialiai sukurti prasidainavimo pratimai bei dainelės.

– 6-10, 11 ir vyresniems vaikams. Pamokų metu vaikai mokosi dainuoti grupėse susipažįsta su muzikiniu raštu, džiazo bei kitų muzikos žanrų stilistikos pagrindais. Prasidainavimo pratimų pagalba lavina balsą.

Ansamblinio dainavimo grupių užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę.

· Fortepijono pamokos – mokslai vyksta atsižvelgiant į mokinio amžių, gebėjimus ir individualius poreikius. Pamokų metu lavinama grojimo technika. Daug dėmesio skiriama muzikalumo, kūrybiškumo ugdymui, mokoma improvizuoti, harmonizuoti, aranžuoti.

· Gitaros (ukulėlės) pamokos – mokslai vyksta atsižvelgiant į mokinio amžių, gebėjimus ir individualius poreikius. Mokoma groti akustine, elektrine, klasikine gitaromis (pasirinktinai), ukulėle. Grodami įvairių stilių muziką mokiniai mokosi technikos. Atlikdami pratimus, improvizuodami ir mokindamiesi akompanuoti dainoms, mokiniai palaipsniui įgyvendina savo tikslus bei svajones įvaldyti šį styginį instrumentą.
Priimami įvairaus amžiaus vaikai ir suaugusieji, norintys išmokti groti gitara. Skatiname groti iš natų, bet esant pageidavimui (ypač suaugusiuosius) galime pamokyti groti ir akordais

·Solo pamokos – vokalo įgūdžius lavinti galima solinio dainavimo užsiėmimuose. Jų metu mokomasi kvėpavimo technikos, įvairių improvizacijos ir džiazo pratimų, etiudų, susipažįstama su įvairiomis džiazo stilistikomis. Pagrindinis dėmesys ir prioritetas yra teikiamas vokalinio džiazo muzikai, tačiau mokiniui pageidaujant suteikiama galimybė išbandyti atlikti ir kitus muzikos stilius. Pagal solistų programą taip pat puoselėjama sceninė kultūra, ugdoma išraiška ir scenos judesys, mokomasi dainuoti su mikrofonu.

· Įrašų studija. Džiazo studijoje turime visą vokalo įrašams reikalingą įrangą ir jūsų reikmėm galime įrašyti jūsų atliekamas dainas.

Studiją lankyti gali ir mokinių tėveliai bei kiti suaugusieji.

 

PRIĖMIMO INFORMACIJA

“JAZZ ISLAND”

“Jazz Island” yra vyriausias Džiazo mokyklos kolektyvas, skinantis laurus įvairiuose konkursuose ir užkariaujantis Lietuvos ir užsienio scenas. Šie vyresniųjų klasių jaunuoliai yra vieni profesionaliausių daugiabalsės a cappella atlikėjų Lietuvoje, aukso medaliu įvertinti ir Pasaulio chorų olimpiadoje 2014 m., o Kultūros ministerijos paskelbti jaunaisiais atlikėjais.

Daugiau apie šį ansamblį – www.jazzisland.lt

PRIĖMIMAS

DŽIAZO MOKYKLA

Skelbiame priėmimą į pirmą septynmetės džiazinio dainavimo programos klasę.  Mokslo metų pradžia – rugsėjo 2 d.

Registracijos forma
Gavę anketą, susisieksime dėl stojamojo egzamino datos ir laiko suderinimo.

Pamokos džiazo mokykloje vyksta du kartus per savaitę po dvi pamokas (keturios savaitinės pamokos). Mokslo metai trunka 10 mėnesių.

Jei vaikas anksčiau yra mokęsis muzikos, galite stoti ir į aukštesnę mūsų mokyklos klasę.

Taip pat registruojame ir į priešmokyklinnę 4-6 m. vaikų klasę.

Į džiazo mokyklą yra priimami muzikai gabūs mokyklinio amžiaus vaikai. Jie dainuoja grupėse ir mokosi solfedžio. Pagal kruopščiai sudarytą pamokos veiklos planą yra lavinamas balsas, naudojami specialūs pratimai, mokomasi muzikinio rašto ir natų skaitymo iš lapo, muzikos teorijos, džiazo stilistikos pagrindų, pradedant swingo ritmu ir kitais. Ypatingas dėmesys yra skiriamas intonavimui, daugiabalsiam dainavimui, improvizacijai.

Mokestis – 110 Eur per mėnesį (su NVŠ sutartimi – 85 Eur)

Registracijos forma

DŽIAZO STUDIJA

Skelbiame priėmimą į Džiazo studiją. Užsiėmimų pradžia – rugsėjo 2 d.

Registracijos forma
Gavę anketą, susisieksime dėl muzikinio gebėjimo patikrinimo datos ir laiko suderinimo.

Ansamblinio dainavimo grupės:
4-6 metų
6-10 metų
11 ir vyresni
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę. Mokslo metai trunka 10 mėnesių. Planuojamas pamokų laikas I-III ir II-IV

Visiems, turintiems gebėjimų, siūlome mokytis džiazo studijoje, kur pagrindinis dėmesys yra skiriamas ansamblinio džiazinio dainavimo pagrindams, improvizacijai, scenos judesiui, muzikinio rašto pradmenim ir geram laikui su muzika.

Taip pat vyksta registracija į pianino, gitaros, ukulėlės ir solinio dainavimo pamokas. Kaina nuo 50 Eur.

Mokestis – 110 Eur per mėnesį (su NVŠ sutartimi 85 Eur)

Registracijos forma

Kontaktai papildomai informacijai:
8 612 73531
arturonovikodziazomokykla@gmail.com

KONTAKTAI

Susisiekite. Mums malonu susipažinti.

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“
Įmonės kodas 300043232
Sąskaitos Nr. LT377300010156048625
Klaipėdos g. 6 (3 aukštas), LT- 01117 Vilnius
Tel.: +370 612 73531
El. paštas: arturonovikodziazomokykla@gmail.com

Informacija 1,2 % paramos suteikimui:

formos kodas mokesčių inspekcijoje – FR0512

 

ATVYKIMAS IR PARKAVIMAS

Esame Klaipėdos gatvėje šalia Mokytojų namų. Atvykę, kilkite į trečią aukštą.
Artimiausia viešojo transporto stotelė – “Reformatai”.
Esame mėlynoje parkavimo zonoje, bet prie Mokytojų namų, trumpam sustojimui ir vaiko išlaipinimui, yra ženklas “Kiss and Ride”.