APIE MUS

 Mūsų mokykloje mokosi beveik 300 mokinių nuo ketverių metų iki pilnametystės. Jie mokosi dainuoti vokaliniame ansamblyje ir kitų muzikinių gudrybių, kad džiugintų pasaulį daugiabalse a cappella, vokalinėmis džiazo interpretacijomis ir muzikos pajautimu.

Profesionalūs mokytojai, unikali muzikos mokymo metodika, nuoseklus darbas, darbštūs mokiniai ir žiūrovų ovacijos – tokie mes Artūro Noviko džiazo mokykloje.

MŪSŲ MOKYKLA

MOKYTOJAI

Mūsų mokykloje dirba profesionalūs mokytojai, turintys Lietuvoje ir užsienyje įgytą muzikinį išsilavinimą, pedagoginę patirtį, mylintys vaikus ir muziką.

KAIP MES DIRBAME

Džiazo mokykloje dirbame vadovaudamiesi savo unikalia metodika, kurta Artūro Noviko. Ji apima a) muzikinį raštą – solfedžio mokymą ir džiazo istoriją, b) ansamblinį dainavimą, c) improvizaciją.

MOKYMOSI PROGRAMA

Mūsų mokykloje mokosi įvairaus amžiaus vaikai, todėl pritaikėme specialiai jiems skirtas programas. Raginame pradėti mokytis muzikos septynerių metų ar anksčiau pagal pagrindinę mokyklos programą, tačiau turime sprendimą ir paaugliams, kuriems mūza prabudo vėliau. Mūsų mokykloje dainuoti mokosi taip pat ir suaugę, mūsų mokinių tėvai.
Mokslo metai Džiazo mokykloje trunka 10 mėnesių.

KONCERTINĖ VEIKLA

Mūsų mokykloje darbas organizuojamas taip, kad visi mokiniai koncertuotų, nes tai labai svarbi ugdymo dalis. Koncertuose vaikai išmoksta sceninio elgesio, dainavimo su mikrofonu, disciplinos ir net punktualumo. Paprastai organizuojame Kalėdinius ir vasaros koncertus, kuriuose pasirodo visi mūsų mokiniai, tačiau mūsų mokiniai taip pat yra dažnai kviečiami koncertuoti ir įvairiose kitose Lietuvos ir net viso pasaulio vietose.

PARTNERIAI

Džiazo mokykla jau daug metų bendradarbiauja su Nacionaline filharmonija, Vilniaus edukologijos universitetu, Vilniaus kolegijos menų fakultetu, Naujosios Vilnios muzikos mokykla.

MOKYKLOS ISTORIJA

Artūras Novikas kartu su savo žmona Jurga Novikiene mokyklą įkūrė 2004 m. nusprendę puoselėti jiems svarbius principus: dainuoti tik gyvai, į muzikos mokymą žiūrėti atsakingai, su vaikais ne tik sunkiai dirbti, bet ir kartu smagiai leisti laiką, parodyti jiems muzikos grožį, leisti jiems pajusti malonumą ir uždegti meile a cappellai.
Mokyklos kolektyvai yra pelnę geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėję „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos “Auksinio disko” apdovanojimus. Mūsų mokiniai ne kartą yra tapę “Dainų dainelės” laureatais, o net du mokyklos kolektyvai 2014 m. laimėjo aukso medalius Pasaulio chorų olimpiadoje.

MŪSŲ MOKYTOJAI

MŪSŲ MOKYTOJAI

MŪSŲ MOKYTOJAI

ADMINISTRACIJA

ADMINISTRACIJA

ADMINISTRACIJA

JURGA NOVIKIENĖ

MOKYKLOS VADOVĖ

RŪTA ANDRIŪNIENĖ

FINANSININKĖ

PROGRAMOS

PROGRAMOS

PROGRAMOS

IKIMOKYKLINUKŲ PROGRAMA

4-6 metų vaikai yra priimami mokytis pagal ikimokyklinukų programą. Pamokėlių metu vaikai mokosi dainuoti grupėse, gražiai ir ritmiškai judėti, susipažįsta su natomis, klausosi muzikos ir žaidžia muzikinius žaidimus. Ikimokyklinukų repertuarą sudaro specialiai sukurti prasidainavimo pratimai bei dainelės.
Užsiėmimai vyksta du – tris kartus per savaitę.

PAGRINDINĖ MOKYKLOS PROGRAMA

Į Džiazo mokyklą yra priimami muzikai gabūs mokyklinio amžiaus vaikai. Jie dainuoja grupėse ir mokosi solfedžio. Juose pagal kruopščiai sudarytą pamokos veiklos planą lavinamas balsas. Naudojami specialūs pratimai, mokomasi muzikinio rašto ir natų skaitymo iš lapo, muzikos teorijos, džiazo stilistikos pagrindų, pradedant swingo ritmu ir toliau. Ypatingas dėmesys yra skiriamas intonavimui, daugiabalsiam dainavimui, improvizacijai.
Užsiėmimai vyksta 2-3 kartus per savaitę.

SOLISTŲ PROGRAMA

Papildomai lavinti savo vokalo įgūdžius galima solinio dainavimo užsiėmimuose. Jų metu mokomasi kvėpavimo technikos, įvairių improvizacijos ir džiazo pratimų, etiudų, susipažįstama su įvairiomis džiazo stilistikomis. Pagrindinis dėmesys ir prioritetas yra teikiamas vokalinio džiazo muzikai, tačiau mokiniui pageidaujant suteikiama galimybė išbandyti atlikti ir kitus muzikos stilius. Pagal solistų programą taip pat puoselėjama sceninė kultūra, ugdoma išraiška ir scenos judesys, mokomasi dainuoti su mikrofonu.

FORTEPIJONO KLASĖ

Mokykloje mokiniai gali lankyti fortepijono klasę. Mokslai vyksta atsižvelgiant į mokinio amžių, gebėjimus ir individualius poreikius. Pamokų metu lavinama grojimo technika, Daug dėmesio skiriama muzikalumo, kūrybiškumo ugdymui, mokoma improvizuoti, harmonizuoti, aranžuoti.

GITAROS KLASĖ

Mokykloje mokiniai gali lankyti gitaros klasę. Mokslai vyksta atsižvelgiant į mokinio amžių, gebėjimus ir individualius poreikius. Mokoma groti akustine, elektrine, klasikine gitaromis (pasirinktinai). Grodami įvairių stilių muziką mokiniai mokosi technikos. Atlikdami pratimus, improvizuodami ir mokindamiesi akompanuoti dainoms, mokiniai palaipsniui įgyvendina savo tikslus bei svajones įvaldyti šį styginį instrumentą.
Priimami įvairaus amžiaus vaikai ir suaugusieji, norintys išmokti groti gitara. Skatiname groti iš natų, bet esant pageidavimui (ypač suaugusiuosius) galime pamokyti groti ir akordais.

DŽIAZO STUDIJOS PROGRAMA

Visiems, turintiems gebėjimų, kurie šiek tiek vėliau (ne nuo pirmosios klasės) sugalvojo muzikuoti, siūlome mokytis mūsų mokyklos džiazo studijoje. Joje laukiami mokinių tėveliai ir kiti suaugę žmonės. Studijoje galima dainuoti grupėse, solo, groti fortepijonu ar gitara. Mokantis studijoje, mokymo programa nustatoma pagal individualius poreikius ir gebėjimus.

“JAZZ ISLAND”

“Jazz Island” yra vyriausas mūsų mokyklas kolektyvas, skinantis laurus įvairiuose konkursuose ir užkariaujantis Lietuvos ir užsienio scenas. Šie vyresniųjų klasių jaunuoliai yra vieni profesionaliausių daugiabalsės a cappella atlikėjų Lietuvoje, aukso medaliu įvertinti ir Pasaulio chorų olimpiadoje 2014 m., o Kultūros ministerijos paskelbti jaunaisiais atlikėjais. Daugiau apie šį ansamblį – www.jazzisland.lt.

PRIĖMIMAS

PRIĖMIMAS

PRIĖMIMAS

Dėl priėmimo skambinkite mokyklos direktorei Jurgai Novikienei, tel. +370 612 73531

KONTAKTAI

Susisiekite. Mums malonu susipažinti.

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“
Įmonės kodas 300043232
Sąskaitos Nr. LT377300010156048625
Klaipėdos g. 6 (3 aukštas), LT- 01117 Vilnius
Tel.: +370 612 73531
El. paštas: arturonovikodziazomokykla@gmail.com

Informacija 1,2 % paramos suteikimui:

formos kodas mokesčių inspekcijoje – FR0512

 

ATVYKIMAS IR PARKAVIMAS

Esame Klaipėdos gatvėje šalia Mokytojų namų. Atvykę, kilkite į trečią aukštą.
Artimiausia viešojo transporto stotelė – “Reformatai”.
Esame mėlynoje parkavimo zonoje, bet prie Mokytojų namų, trumpam sustojimui ir vaiko išlaipinimui, yra ženklas “Kiss and Ride”.