„DŽIAZUOJANTIS VILNIUS“ – dieninė vaikų vasaros stovykla

Liepos 20-24 d. bei rugpjūčio 10-14 d. laukiame 7-14 metų vaikų atvykti į dieninę vasaros stovyklą Vilniuje adresu Klaipėdos g. 6 (trečias aukštas).

Stovyklos metu vaikai bus mokomi džiazo subtilybių: dainavimo, taisyklingo kvėpavimo, improvizacijos, kūno perkusijos, natų skaitymo. Taip pat vaikų judėjimui skatinti bus atliekamos rytinės mankštos, šokio pamokos, ekskursijos Vilniuje.

Stovyklos vadovės lavins vaikų kūrybiškumą, muzikalumą bei artistiškumą grupinėmis bei individualiomis užduotimis, kūrybiniais žaidimais, muzikinių klipų kūrimu.

Tai puiki teigiamos energijos stovykla į kurią įskaičiuotas ir maitinimas 3 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs bei vakarienė).Vasaros dieninė stovykla yra dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

Dieninė stovyklos kaina vaikui 150 €

Vilnieti, pradžiugink savo vaiką – leisk jam realizuoti save Džiazuojančiame Vilniuje!

Registracija telefonu +37060720549 ir el. paštu dija1131@gmail.com

KONTAKTAI

Susisiekite. Mums malonu susipažinti.

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“
Įmonės kodas 300043232
Sąskaitos Nr. LT377300010156048625
Klaipėdos g. 6 (3 aukštas), LT- 01117 Vilnius
Tel.: +370 612 73531
El. paštas: info@dziazomokykla.lt

ATVYKIMAS IR PARKAVIMAS

Esame Klaipėdos gatvėje šalia Mokytojų namų. Atvykę, kilkite į trečią aukštą.
Artimiausia viešojo transporto stotelė – “Reformatai”.
Esame raudonoje parkavimo zonoje, bet prie Mokytojų namų, trumpam sustojimui ir vaiko išlaipinimui, yra ženklas “Kiss and Ride”.