LAIMONAS JANČAS

Gitaros mokytojas

Laimonas Jančas mokykloje gitaros mokytoju dirba nuo 2006 metų. Kilęs iš Marijampolės. Gimė muzikantų šeimoje. Vaikystėje mokėsi groti smuiku, tačiau vėliau į rankas paėmė gitarą. Ją studijavo Juozo Gruodžio konservatorijoje, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei Klaipėdos universitete. Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje baigė bosinės gitaros magistrą.

Laimonas aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, grojo grupėse “Amberlife”, “SSG”, “Happyendless”. Šiuo metu muzikuoja su Sauliumi Prūsaičiu, groja Lietuvos nacionaliniame dramos teatre spektaklyje “Išvarymas”. Pedagoginį darbą Laimonas pradėjo Šiaulių konservatorijoje ir mokytojauja jau 19 metų. Laimonas sako: “Mano tikslas įkvėpti mokinius susidomėti muzika, kad jie patys norėtų pradėti muzikuoti ir kurti”